Gizlilik İlkesi

Away Academy potansiyel ve mevcut müşterilerinin gizliliğinin korunmasına bağlıdır.Away Academy Gizlilik İlkesi internet sitelerimiz, mobil uygulamalar veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden ya da aşağıda daha detaylı açıklandığı gibi (toplu olarak “Away Academy Hizmetleri”) diğer çevrimiçi ve çevrimdışı kanallar aracılığıyla toplanan ya da teslim edilen Kişisel Veriler dâhil (aşağıda açıklandığı gibi) bizim tarafımızdan işlem görmüş bütün Kişisel Verileri kapsar.

Kişisel Verilerin Kullanımı Hakkında Bilgi

1. Kişisel Verilerin Saklanması

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz saklanarak AWAY ACADEMY tarafından aşağıda açıklanan sebeplerden dolayı kullanılabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Kullanım Amaçları

Kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerindeki koşullara uygun bir şekilde kullanılmaktadır. AWAY ACADEMY, internet sitesinde ki kullanıcıların verilerini kendi reklam, tanıtım ve kullanıcı analizi oluşturabilmek adına kullanım hakkını saklı tutar.

3. Kişisel Verilerin Toplanması

AWAY ACADEMY, kişisel verilerinizi; internet siteleri, sosyal medya ve e-posta adresi aracılığı ile toplamaktadır. Ayrıca çeşitli zamanlarda uyguladığı; kampanya ve anketler ile kişisel bilgilerinizi toplayabilir.

 4. Kişisel Verilerin Paylaşımı

awayacademy.com’da paylaştığınız kişisel verileriniz hiçbir amaçla üçüncü şahıs ya da firmalarla paylaşılmaz. AWAY ACADEMY, müşteri ve kullanıcı bilgilerini kendi sunucularında veya AWAY ACADEMY’e ait bulut platformlarında barındırır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ecenglish.com