ESE (Europian school of English) dil okulu Malta’nın en renkli bölgesi, Pacevilla’dadır. ESE, Malta dil okulları içerisinde en modern dil okullarından birisidir. Eğitim konusunda da oldukça iddalı olan ESE,modern dizayn edilmiş sınıfları ile oldukça ferahtır. Okulun girişindeki kafeterya da kahvenizi yudumlarken diğer öğrencilerle sosyalleşebilir ve ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.

ESE, şehir merkezinde olduğu için etrafında çok fazla yemek yiyebileceğiniz restaurant ve kafeler bulunmaktadır. ESE, adından söz ettiren sosyal aktiviteleri ve turları ile Malta dil okulları içinde dil eğitimine gelen öğrencilere her türlü imkanı sağlamaktadır.

ESE’yi mutlaka takip etmenizi öneririz. Tek başınıza gitmek istemediğiniz gezilere okulla beraber katılım sağlarsanız daha çok eğleneceğinizi garanti edebiliriz.

ESE’de bulunan dil eğitim programları

  • Genel İngilizce
  • 30 saat yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge – IELTS – TOEFL hazırlık kursları
  • Üniversite hazırlık kursları

ESE DİL OKULU FİYATLARI

Bütün okulların fiyatları yıla ve döneme göre değişiklik göstermektedir. Bazen dil okulları belirli bir tarihe kadar kayıt olan öğrencilere indirim sunabilmektedir. Yurtdışı eğitim danışmanları erken kayıt olun derken indirimli fiyatlardan yararlanın demek isterler aslında.

Örneğin; ESE, 12 ve 24 hafta dil okulu kayıtlarına gidiş dönüş uçak bileti hediye kampanyaları düzenleyebilmektedir. Bu fiyatların içine; okul, konaklama, havaalanı transferi ve hoş geldin partisi dahildir. Güncel fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Malta hakkında farklı yazılarımızı da okuyun.

Malta’da Yaşam Tavsiyeleri

Malta Vizesi İçin Gereken Belgeler